Levná restaurace - Brno

Restaurace Brno - levné a slušné restaurace, hospody a jídelny v Brně a okolí

Máte nějakou oblíbenou restauraci ve vašem okolí nebo narazili jste na ni při některé z vašich cest nebo dovolených ? Doporučte ji ostatním.
Tento nový a jistě uznáte že i záslužný projekt se snaží pomoci všem cestovatelům a nejen jim vyhnout se problémům se sháněním levné kvalitní restaurace. Spojme své síly a pokusme se sestavit rozsáhlý katalog levných kvalitních restaurací v celé naší České republice, který bude sloužit na pomoc všem, kteří by se rádi při svých cestách nebo ve svém městě rádi dobře, slušně a levně najedli.

Svůj tip na levnou, kvalitní a slušnou restauraci zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace. Děkujeme

Katalog nabídek levných kvalitních restaurací v okrese Brno - město


Levná restaurace - Brno
Restaurace Kavkaz Brno - Bohunice
Místo: Švermova 9, Brno - Bohunice
Zveme Vás do naší restaturace v Brně Bohunicích, která nabízí široký sortiment nápojů a skvělých pokrmů za příznivé ceny. V našem salonku můžete uspořádat různé soukromé akce, oslavy, firemní večírky, společenské události nebo jen posedět s přáteli.
kapacita restaurace 70 míst, salonek 30 míst, letní zahrádka cca 100 osob, v letních měsících každou středu živá hudba, jsme držitelé certifikátu za dodržení nejvyšší kvality čepování plzeňského piva, akceptujeme stravenky (Exit Group, Sodexho Pass, Ticket Restaurant), klimatizovaný salonek a bar, sázková kancelář Victoria Tip, velkoplošná projekce sportovních přenosů, výherní automaty, nabídka kubánských doutníků z humidoru, možnost odvozu v pohodlí Vašeho vozu se službou Auto DrinkThe best Accommodation in Prague - Hotels, Hostels, Pensions
Partnerské weby:

Katalog ubytování v ČR Domácí práce, klikačky, emailovky LCD televize Šperky Výdělek na internetu
Hory ubytování na www.severnicechy.info