Levná restaurace - Klatovy

Levná restaurace - Klatovy

Máte nějakou oblíbenou restauraci ve vašem okolí nebo narazili jste na ni při některé z vašich cest nebo dovolených ? Doporučte ji ostatním.
Tento nový a jistě uznáte že i záslužný projekt se snaží pomoci všem cestovatelům a nejen jim vyhnout se problémům se sháněním levné kvalitní restaurace. Spojme své síly a pokusme se sestavit rozsáhlý katalog levných kvalitních restaurací v celé naší České republice, který bude sloužit na pomoc všem, kteří by se rádi při svých cestách nebo ve svém městě rádi dobře, slušně a levně najedli.

Svůj tip na levnou, kvalitní a slušnou restauraci zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace. Děkujeme

Katalog nabídek levných kvalitních restaurací v okrese Klatovy


Svůj tip na levnou a slušnou restauraci, kde se navíc dobře vaří, zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace, aby jsme ji mohli snadno co nejdříve vložit do katalogu. Děkujeme

Levná restaurace - Klatovy
Restaurace Hospůdka u Štěpána Vojetice
Místo: Vojetice 9, 342 01 Sušice
V naší stylové hospůdce s kapacitou 58 míst můžete ochutnat z široké nabídky jídel. Specialitou podniku jsou steaky z hovězího, které pochází z vlastního ekologického chovu. Na jídelníčku nechybí ani pokrmy z kuřecího a vepřového masa a bezmasá jídla. Rádi Vám u nás uspořádáme svatební hostinu, společenskou oslavu, školní sraz či jinou akci. Pro menší společnost do 16 osob lze využít odděleného salonku. Za pěkného počasí můžete posedět na terase před restaurací.
Hospůdku doporučil pořad Ano, šéfe ! na TV Prima


Plánujete dovolenou nebo často cestujete ? Navštivte náš katalog

The best Accommodation in Prague - Hotels, Hostels, Pensions
Partnerské weby:

Katalog ubytování v ČR Domácí práce, klikačky, emailovky LCD televize Šperky Výdělek na internetu
Hory ubytování na www.severnicechy.info

Další odkazy na partnerské weby naleznete zde v partnerské sekci