Levná restaurace - Ostrava

Restaurace Ostrava - levné a slušné restaurace, hospody a jídelny v Ostravě a okolí

Máte nějakou oblíbenou restauraci ve vašem okolí nebo narazili jste na ni při některé z vašich cest nebo dovolených ? Doporučte ji ostatním.
Tento nový a jistě uznáte že i záslužný projekt se snaží pomoci všem cestovatelům a nejen jim vyhnout se problémům se sháněním levné kvalitní restaurace. Spojme své síly a pokusme se sestavit rozsáhlý katalog levných kvalitních restaurací v celé naší České republice, který bude sloužit na pomoc všem, kteří by se rádi při svých cestách nebo ve svém městě rádi dobře, slušně a levně najedli.

Svůj tip na levnou, kvalitní a slušnou restauraci zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace. Děkujeme

Katalog nabídek levných kvalitních restaurací v okrese Ostrava


Svůj tip na levnou a slušnou restauraci, kde se navíc dobře vaří, zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace, aby jsme ji mohli snadno co nejdříve vložit do katalogu. Děkujeme

Levná restaurace - Ostrava
Lotos Restaurant - Čínská restaurace Ostrava
Místo: Škrétova 1 (vedle bývalého kina Svoboda), 702 00 Moravská Ostrava
Lotos Restaurant - moderní čínská zážitková restaurace v Ostravě
Vstupte do světa nových chutí a vůní moderní čínské kuchyně a podělte se s přáteli o nový zážitek. Díky tradičnímu čínskému stolování, které spočívá v podávání jídel doprostřed stolu můžete ochutnat různé druhy jídla ať už jídelními hůlkami nebo klasickým příborem. Všechny pokrmy vychází z tradičních čínských receptur, které jsou profesionálně upraveny pro evropské chutě. Tyto speciality pro Vás připravuje český šéf kuchař, který vařil pod vedením čínských mistrů a obsluhuje Vás český personál.


www.rsskalka.cz

The best Accommodation in Prague - Hotels, Hostels, Pensions
Partnerské weby:

Katalog ubytování v ČR Domácí práce, klikačky, emailovky LCD televize Šperky Výdělek na internetu
Hory ubytování na www.severnicechy.info