Levná restaurace - Žďár nad Sázavou

Levná restaurace - Žďár nad Sázavou

Máte nějakou oblíbenou restauraci ve vašem okolí nebo narazili jste na ni při některé z vašich cest nebo dovolených ? Doporučte ji ostatním.
Tento nový a jistě uznáte že i záslužný projekt se snaží pomoci všem cestovatelům a nejen jim vyhnout se problémům se sháněním levné kvalitní restaurace. Spojme své síly a pokusme se sestavit rozsáhlý katalog levných kvalitních restaurací v celé naší České republice, který bude sloužit na pomoc všem, kteří by se rádi při svých cestách nebo ve svém městě rádi dobře, slušně a levně najedli.

Svůj tip na levnou, kvalitní a slušnou restauraci zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace. DěkujemeKatalog nabídek levných kvalitních restaurací v okrese Žďár nad Sázavou


Svůj tip na levnou a slušnou restauraci, kde se navíc dobře vaří, zasílejte emailem na bejcak@seznam.cz - nejlépe s uvedením www adresy dané restaurace, aby jsme ji mohli snadno co nejdříve vložit do katalogu. DěkujemeLevná restaurace - Žďár nad Sázavou
Restaurace Motorest Galerie Karlov
Místo: Karlov 2, 591 01 Karlov
Kapacita je 70 míst v restauraci z toho 32 míst v kuřácké, 38 míst v nekuřácké restauraci. Široký výběr teplých a studených pokrmů. Příjemné prostředí . Pravidelně na podzim a v zimě pro vás připravujeme zvěřinové hody.
Hospůdku doporučil pořad Ano, šéfe ! na TV PrimaThe best Accommodation in Prague - Hotels, Hostels, Pensions
Partnerské weby:

Katalog ubytování v ČR Domácí práce, klikačky, emailovky LCD televize Šperky Výdělek na internetu
Hory ubytování na www.severnicechy.info

Další odkazy na partnerské weby naleznete zde v partnerské sekci